هنر (13)

  نکات ریز ولی مهم در آشپزی

 رکورد طولانی‌ترین سریال تاریخ شکسته شد

 بیوگرافی احسان خواجه‌امیری

 مهمانان جنجالی تلویزیون را بشناسید

 بیوگرافی هانیه توسلی

 اسامی فیلم هایی که توسط سایت معتبر Imdb به عنوان 250 فیلم برتر تاریخ سینما معرفی شده اند به شرح ذیل است :

 بسیاری معتقدند که هنرمندها نمی میرند و با آثارشان همچنان در دل جامعه زنده اند. امسال هم سالی بود که موسیقی ایران حبیب را از دست داد. هر کدام از خواننده ها و آهنگسازان در گوشه ای از این سرزمین به خاک سپرده شده اند و برخی هم دور از این خاک آرمیده اند. این تصاویر آرامگاه برخی از ستاره های دنیای موسیقی ایران است.برخی از سنگ های مزار خواننده های ایرانی را در ادامه می بینید:

چرا رده‌بندي؟  صحنه هاي خشن به طور كلي قضيه‌شان با صحنه هاي غير اخلاقي فرق مي كند. گرچه ما هرگز صحنه اي غير اخلاقي را از سينما و تلويزيون خود نمي بينيم، اما بايد به اين نكته توجه داشت كه صحنه هاي خشن گاهي می تواند يك نوجوان را تا اوج هيجان ترغيب كند؛ يا به عكس حتي ممكن است در صورت داشتن روحيه ضعيف او را به سمت افسردگي حاصل از ديدن صحنه‌هايي ازجنايت بكشاند.

 جشنواره بین‌المللی فیلم کن (به فرانسوی: Le Festival International du Film de Cannes) جشنواره‌ای سالانه است که در کن فرانسه برگزار می‌شود. این جشنواره یکی از بزرگترین و باشکوه‌ترین رویدادهای سینمایی جهان و محلی برای پیش‌نمایش فیلم‌های جدید از تمامی ژانرها از جمله مستند به‌شمار می‌آید.

بیف استروگانوف از اون غذاهاست که اسم عجیب و غریبش آدمو میترسونه و نمیذاره به سمت درست کردنش بریم.  ولی وقتی طرز تهیه اش رو ببینید و درستش کنید ، در کمال ناباوری متوجه خواهید شد که  جزو آسان ترین غذاهای موجوده و فقط اسم سختی داره.

تایید
logo-samandehi