دنیای فناوری (11)

 بینگ Bing یک موتور جستجوی وب پیشرفته و متعلق به شرکت مایکروسافت است .

 مقایسه میزان استفاده از شبکه های اجتماعی

 شرکت سامسونگ در مراسم Unpacked ، گوشی گلکسی نوت ۷ را به نمایش درآورد. یک گوشی ضد آب، با قلم جدید و صفحه نمایش خمیده که به سنسور تشخیص عنبیه چشم هم مجهز شده است. اما اگر می‌خواهید بدانید که این گوشی در مقایسه با گلکسی نوت ۵ که چه تغییراتی داشته و در یک سال گذشته سامسونگ چه تغییرات سخت افزاری و در آن ایجاد کرده، اینفوگرافی زیر را مشاهده کنید...

به تازگی تب جدیدی در اینترنت مد شده که افراد عکس خود را به اشتراک می گذارند و از دیگران می‌خواهند آن‌ها را مورد انتقاد قرار دهند و حتی به آن‌ها توهین کنند.

در تصویر زیر ، مقایسه دو گوشی خوب سامسونگ ، به نام های گلکسی S6 و گلکسی S5 را خواهید دید .


گلکسی نوت 6 گوشی بزرگ بعدی شرکت کره‌ای سامسونگ است که در سال جاری میلادی، منتظر عرضه‌ی آن هستیم. پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی اس 7 به تازگی معرفی شده و بازخورد خوبی نیز دریافت کرده است. حال نوبت گلکسی نوت ۶ است که توجه کارشناسان و کاربران را به خود جلب کند. گلکسی نوت 6 سامسونگ چه امکاناتی خواهد داشت؟


در تصویر اینفوگرافیک زیر خواهید دید که در عرض یک دقیقه، چه اتفاقاتی در دنیای گوشی های هوشمند رخ می دهد .

 

خیلی وفت نیست ایکس باکس وان و پی اس 4 معرفی شده اند اما شاید با وجود این که اکثر گیمر های حرفه ای انتخاب خودشون رو انجام دادند، هنوز هم راجع به خرید یکی از آن ها شک داشته باشید. با خواندن این پست مطمئنا شک تان برطرف خواهد شد؛ ایکس باکس وان، پی اس فور یا شاید هم آتاری !

 

اطلاعات کلی

مهر سال 1394

تاریخ عرضه

موجود

وضعیت

158 × 77.9 × 7.3 میلیمتر

اندازه

192 گرم

وزن

A1634,A1633

نامهای دیگر

 

اطلاعات کلی

مرداد سال 1394

تاریخ عرضه

موجود

وضعیت

153 × 76.1 × 7.6 میلیمتر

اندازه

171 گرم

وزن

SM-N920T,SM-N920A

نامهای دیگر


تایید
logo-samandehi